New SUV

Volkswagen Golf Skrzynia Biegów-Zdjęcie

Volkswagen Golf Skrzynia Biegów-Zdjęcie. Pisemna gwarancja video prezentacja jest na stronie komiskubik.pl więcej zdjęć oraz film ,jest na stronie ; 2010 186 450 km diesel kompakt.

Skrzynia biegów DGL VW Golf III 1H 1997 1.4 AEX pod
Skrzynia biegów DGL VW Golf III 1H 1997 1.4 AEX pod from xedos.sklep.pl

Volkswagen golf ii golf ii automat przewody wybieraka witam. Volkswagen skrzynia biegów połączenie z wodzikamiwybierakami. Mamy do sprzedania volkswagen golf sportvan rocznik 2016 , na benzyne, manuala skrzynia biegów, b.

Pisemna Gwarancja Video Prezentacja Jest Na Stronie Komiskubik.pl Więcej Zdjęć Oraz Film ,Jest Na Stronie ;

Po zajrzeniu pod maskę zobaczyłem że plastikguma łącząca linki wodzików wybierak ow ze skrzynią biegów pękła. Auto może być objęte pisemną gwarancją od 3 miesięcy do 1 roku. Gwarancja obejmuje silnik ,skrzynie biegów , zawieszenie , ukł kierowniczy , napędowy.

Mam Passata 1,9Tdi 130Km 2001 R.

Witam ostatnio po wrzuceniu wstecznego w moim golf ie vr6 samochód zaczął jechać mi do przodu okazało się że zostałem tylko z 3 i 4 biegiem. Volkswagen passat 1,9 tdi 130km uszkodzenie skrzyni biegów automat tiptronc eyf. Blokuje się mechanizm wybieraka na skrzyni da się go zablokowac jedynie w jednym położeniu, potem blokuje się prętem poprzez specjalny otwór w mechaniźmie gałki zmiany biegów.

Mam Uzywany Wybierak Lecz Nie Wiem Jak Podłączyć Do Niego Przewody Wychodzące Spod Wykładziny Jest Tam Chyba 5 Przewodów A Przez To Że Nie Są Podpięte Nie Świeci Mi Sie Aktualnie Wybrany Bieg I.

Zobacz czy mamy skrzynię biegów do twojego volkswagena vw golfa. 2010 186 450 km diesel kompakt. Volkswagen golf ii golf ii automat przewody wybieraka witam.

Systematycznie Serwisowany W Aso Volkswagen.

Kup bezpiecznie z gwarancją, fakturą, dostawa 24h. Silnik , skrzynia biegów, zawieszenie jak i inne podzespoły w nienagannej kondycji. Posiadam golfa iv 1.9 tdi typ silnika ahf seryjnie miał 110km ( obecnie chip tuning na około 140 km) posiadam w nim automatyczną skrzynie biegów(4 biegi).mam pytanie ile km może wytrzymać ta skrzynia mam zamiar kupić wtryski 0.216 bosh zwiększyć mu jeszcze km i nm.

Pojazd Został Kupiony Z Salonu W Polsce.

Diagnoza problemów występujących w skrzyni biegów, jest dość trudna, a naprawy i serwis wymagają znacznej wiedzy, kultury technicznej i często specjalistycznego wyposażenia. Podobno mam zepsuty pozycjoner, mam pytanie jak on wygląda proszę o zdjęcie i jak go. Lub od 140 pln /mc oblicz ».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *