New SUV

Wczytywanie Tylko Oryginalnych Płyt Przez Zmieniarkę Land Rover Freelander

Wczytywanie Tylko Oryginalnych Płyt Przez Zmieniarkę Land Rover Freelander. Zakupiłem zmieniarkę optyczną, czyli bez możliwości zmiany płyt a w zamian mogę podłaczyć do zmieniarki pena lub kartę pamięci. Tak jak pisałem wyżej nie widziałem modelu zmieniarki i czy podpieta była przez interface zy bzposrdnio tylko kablm z radia.w tym radju byly problemy z reg głosu , ma jeszcze domnie przyjechac to sprawdzę jaka siedzi tam zmieniarka.

Android 8.0 Octacore 4Gb Ram+32Gb Land Rover Freelander 2007-2012R Xtrons
Android 8.0 Octacore 4Gb Ram+32Gb Land Rover Freelander 2007-2012R Xtrons from www.xtrons.pl

Auto fabrycznie zostało wyposażone w zmieniarkę płyt (6 płyt). Proszę o pomoc pozdrawiam rafik. Może ktoś wie w czym tkwi błąd.

Audi A4 B7 2.0 Tdi 16 V Radio Audi Concert Ii, Zakupiłem Moduł Aux I Podpiąłem Do Niego Tablet.

Proszę o pomoc pozdrawiam rafik. Tak jak pisałem wyżej nie widziałem modelu zmieniarki i czy podpieta była przez interface zy bzposrdnio tylko kablm z radia.w tym radju byly problemy z reg głosu , ma jeszcze domnie przyjechac to sprawdzę jaka siedzi tam zmieniarka. Po podłączeniu okazało się, że radio nie włącza się po włączeniu zapłonu.

Audio Serwis 25 Kwi 2003 13:21 Odpowiedzi:

Auto fabrycznie zostało wyposażone w zmieniarkę płyt (6 płyt). Nieruchomości, motoryzacja, komputery, meble, antyki, telefony, sprzęt sportowy i inne Witam posiadam w swoim aucie tj.

Może Ktoś Wie W Czym Tkwi Błąd.

Zakupiłem zmieniarkę optyczną, czyli bez możliwości zmiany płyt a w zamian mogę podłaczyć do zmieniarki pena lub kartę pamięci. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki. Witam mam takową zmieniarkę po podłączeniu jej do radia alpine typu nie pamiętam na wyświetlaczu pokazuje się error1.

Nie Dawno Zakupiłem Audi A4B7.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *