New SUV

Brak Światła Cofania Fiat Panda

Brak Światła Cofania Fiat Panda. Od 2004 niedziałające światła mijania. Przy wymianie h4 okazało się że jest dobra.

• Zobacz wątek Padły światła mijania pomocy
• Zobacz wątek Padły światła mijania pomocy from forum.pandaclubpolska.org

Zestaw cofania ahd + mikrofalowy czujnik cofania. Jak zdejmę kostkę aby sprawdzić napięcia to jest ok. W moim pandolocie dzisiaj wystapił następujący problem:

W Powyższych Samochodach Może Dojść Do Awarii Świateł Mijania.

Przy wymianie h4 okazało się że jest dobra. 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008. Po wymianie było wszystko ok.

Żarówki Do Oświetlenia Tablicy Rejestracyjnej Będą Kosztować Mniej Niż Żarówki Świateł Przeciwmgielnych.

Jak podłączy się kostkę do żarówki i sprawdzam. Szeroki asortyment części do fiat panda van (312, 519) 312a2.000 0.9 86 km części samochodowe z kategorii komfort / wyposażenie wnętrz i wielu innych. Auto w potrzebie części dla ciebie ️ niedrogie włącznik świateł cofania dla fiat panda ii hatchback (169) 2011 oferuje nasz sklep internetowy ️ oferujemy ogromny wybór wszystkich typów czujnik świateł cofania fiat panda 169, akcesorii ssamochodowych i.

Rok Temu Wymieniłem Czujnik Parkowania (Był Komunikat O Błędzie).

Witam, auto jak w temacie. Dlaczego nie działa światło przednie w pandzie przyczyna Przystąpiłem do sprawdzania bezpieczników umiejscowionych po lewej stronie kierownicy.

Nowe Wskazówki Dotyczące Napraw Konkretnych Pojazdów.

Jak zdejmę kostkę aby sprawdzić napięcia to jest ok. Ponownie odpaliłem światła i zadziałały wszystkie op. Witam, mam problem z światłami cofania w sienie.

Kostka I Wsuwki Przy Żarówce Dobrze Obsadzone.

Pięć +15 świateł cofania (+15 = biegun. Cyfrowy bezprzewodowy ahd 720p zestaw cofania. Fiat panda brak świateł cofania bardzo dziękujemy za zaproponowanie nowego tematu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *