New SUV

Chłodnica Klimatyzacji Toyota Rav 4

Chłodnica Klimatyzacji Toyota Rav 4

Chłodnica Klimatyzacji Toyota Rav 4. Posiadamy również części oryginalne i zamienniki. 670x429x22 (dowiedz się jak poprawnie wymiarować rdzeń chłodnicy ») numer oryginalny:

Chłodnica Klimatyzacji Toyota Rav 4
Chłodnica Klimatyzacji Toyota Rav 4 2012 R Usa Kraków – Sprzedajemy.pl from sprzedajemy.pl

Części samochodowe » osobowe 72,25 zł. U mnie klima chłodzi ale pojechałem żeby sprawdzili i ewentualnie uzupełnili czynnik i wyszło że mam za duże ciśnienie.podobno na jednej rurce ma być niższe a jest prawie takie samo jak na tej drugiej. Posiadamy również części oryginalne i zamienniki.

Zobacz Inne Ogrzewanie I Wentylacja Samochodowa, Najtańsze I Najlepsze Oferty.

Stan nowy producent części inny. Chłodnica klimatyzacji skraplacz/ toyota rav 4 r 2012 oryginalna, wersja usa/kanada używana w stanie jak na foto posiadam zderzak przedni i inne części W katalogu 2407.pl znajdziecie oryginalne chłodnice klimatyzacji (skraplacze) do toyota rav 4 o pojemności silnika 1.8, 2, 2.2, 2.4, 2.5, 3.5 litra , a także zamienniki oryginalnych części.

Kupującchłodnice Klimatyzacji (Skraplacze) Do Toyota Rav 4, Zaleca Się Sprawdzić Czy Dany Część Pasuje Do Konkretnego Samochodu.

Zamówić i kupić chłodnica klimatyzacji (skraplacz) toyota 8845005020 możesz w naszym sklepie internetowym. Zobacz, jak kupić produkt w sklepie 2407.pl! Obserwuj to wyszukiwanie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria

Przed Zakupem Proszę O Kontakt Telefoniczny W Celu Opisu Przedmiotu Tel.

Odgrzybianie, czyszczenie parownika klimatyzacji toyota yaris iiirurka to jest mój patent której nie włożyłem w filmiku na koniec po wcześniejszym jej demont. Mt / at wymiar rdzenia: Tutaj na pewno znajdziesz część do swojego samochodu.

730 X 377 X 16 Mm Materiał:

Posiadamy również części oryginalne i zamienniki. Bez niego jest bardzo trudno wyobrazić komfortową i przyjemną jazdę w szczególnie gorącym albo zimnym dniu. Części samochodowe » osobowe 72,25 zł.

U Mnie Klima Chłodzi Ale Pojechałem Żeby Sprawdzili I Ewentualnie Uzupełnili Czynnik I Wyszło Że Mam Za Duże Ciśnienie.podobno Na Jednej Rurce Ma Być Niższe A Jest Prawie Takie Samo Jak Na Tej Drugiej.

670x429x22 (dowiedz się jak poprawnie wymiarować rdzeń chłodnicy ») numer oryginalny: Chłodnica klimatyzacji toyota rav4 najnowsze ogłoszenia na olx.pl.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *