New SUV

Chromowana Listwa Bagażnika Honda Accord Viii

Chromowana Listwa Bagażnika Honda Accord Viii. Listwy progowe nakładki progi honda cmax accord civic crv hrv jazz. Wyrażam zgodę na używanie przez grupę olx sp.

Listwa górna GRILLa HONDA ACCORD 8 (CU2) VIII 0811
Listwa górna GRILLa HONDA ACCORD 8 (CU2) VIII 0811 from sprzedajemy.pl

7 odpowiedzi w tym temacie #1 ktosiek. Ze względu na częste zmiany stanów magazynowych, przed dokonaniem zamówienia zadzwoń pod nr 667 880 255 lub 667 666 822 w celu potwierdzenia dostępności produktu. Zaloguj się, aby dodać odpowiedź ;

Wyrażam Zgodę Na Używanie Przez Grupę Olx Sp.

Ze względu na częste zmiany stanów magazynowych, przed dokonaniem zamówienia zadzwoń pod nr 667 880 255 lub 667 666 822 w celu potwierdzenia dostępności produktu. Z o.o., podmioty powiązane i partnerów. Listwa honda accord vii najnowsze ogłoszenia na olx.pl.

Nakładkę Na Rant Klapy Bagażnika,

Maty samochodowe do bagażnika są w pełni dopasowane do danego modelu auta i uznane przez kierowców za wysoce bezpieczne w użytkowaniu oraz designerskie wizualnie. Skorzystaj z naszego doświadczenia i wybierz najlepszą jakość !!! Sklep hondy i skody z oryginalnymi częściami do skody i hondy.

Produkt Ten Wykończony Jest Warstwą Antypoślizgową A Wysokiej Jakości Tworzywo Sztuczne Jest Bezwonne.

Akcentuje krawędź klapy, a dzięki wysokiemu połyskowi chromowanej powierzchni, idealnie współgra ze zdobiącym klapę znaczkiem honda. W trakcie wkładania i wyciągania rzeczy z bagażnika często dochodzi do zarysowania zderzaka. Produkt dedykowany (100% dopasowania) kolor:

Wtryski Listwa Honda Accord Viii 2.0 B R20A3.

Bardzo istotną sprawą, o której wspominają użytkownicy tych mat jest brak przykrych zapachów podczas eksploatacji, ponadto te produkty są obojętne higienicznie. Darmowa wysyłka na stanie opis zdjęcia zapraszamy ⇒ W naszym sklepie odnajdzie się każdy.

U Nas Znajdziesz Części Także Do Poprzednich Modeli Hondy I Skody

Rozpoczęty przez ktosiek, 12:07, 31.10.2016. 25,00 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie. W naszej ofercie znajdziesz nakładki progowe, listwy progowe, listwy ochronne zderzaka, nakładki na zderzak, listwy chrom grilla, listwy boczne samochodowe, bagażniki dachowe i boxy samochodowe oraz wiele więcej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *