New SUV

Citroen 1 4 Benzyna Nierówna Praca Na Zimnym Silniku

Citroen 1 4 Benzyna Nierówna Praca Na Zimnym Silniku. Nierówna praca 1.4 hdi na wolnych obrotach. Coś mi xsarka zaczyna stroić fochy.

Obroty Biegu Jałowego
Obroty Biegu Jałowego from www.motofakty.pl

W tym tygodniu przyjechala z nierowno pracujacym silnikiem gdy jest zimny, zrobilem test przelewowy na zimnym silniku i zaden z nich nie leje, na kompie. Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Ja dolewam stp czarny.,silnik pracuje nierówno na wolnych obrotach tak,.

Czasami Pomaga Taki Płyn Do Zbiornika Wlać,Zależy Jak Zabrudzony Jest Wtrysk.

Nierówna praca 1.4 hdi na wolnych obrotach. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa, źle ustawiona prędkość obrotowa, niepoprawnie zamontowane świece zapłonowe, zatkany filtr lub pompa paliwa, niesprawny przepływomierz, uszkodzona sonda. I przełączeniu na lpg silnik sie kiwał, po przełączeniu na pb też sie kiwał.

Miałem Identyczne Objawy W Mojej C5 (X7) 2.0 16V Benzyna+Lpg.

Macsik » 22 sie 2014, o 06:51. Wątek trochę umilkł, ale zaobserwowałem parę dni temu w mojej xp kiwanie się silnika na pb i na lpg. ( citroen c4 ) 1.4 benzyna , dławi się przy ruszaniu.

Przerywanie Silnika Podczas Jazdy Lub Nierówna Praca Na Biegu Jałowym Jest Efektem Powstawania Przerw W Cyklu Jego Pracy Na Jednym Lub Kilku Cylindrach.

Miałem identyczne objawy w mojej c5 (x7) 2.0 16v benzyna+lpg. Audi a6 c5 1.9 tdi 130km nierówna praca silnika na zimnym po nocy. Musze posprawdzac przewody podcisnienia, elektrozawory i przepustnice.

Na Zimnym Troche Mniej, Ale Po Osiagnieciu Temp.

Dodam, że auto kupiłem w lutym z przebiegiem 53tys tego roku i od razu założyłem instalację gazową, problemy. Na zimnym silniku nierówna praca, jakby nie pracował na jeden cylinder i błąd antypollution system faulty, jak złapał temperaturę zero niepokojących objawów. Nierówna praca silnika na jałowym biegu.

Tak Jak By Nie Chodził Na Wszystkich Cylindrach.

Podobno jest to awaria silniczka krokowego ktory kosztuje niewiele i można go łatwo samemu wymienic , można też ( podobno ) wymontować stary umyć w benzynie extrakcyjnej i ponownie zamontować , jak kiedyś znajde czas i chęci to dam znać co z tego wyszło ale z moim zapędem. Przewody zapłonowe wymieniłem i jest to. Nie dzieje się to za każdym razem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *