New SUV

Citroen Berligo 20 Hdi Świeci Żółta Kontrolka Silnik

Citroen Berligo 20 Hdi Świeci Żółta Kontrolka Silnik

Citroen Berligo 20 Hdi Świeci Żółta Kontrolka Silnik. Citroen berlingo multispace silnik benzyna 1,4 rok prod 2002. Kupiłem nowy akumulator do citroen berlingo z 2010 1,6 hdi.

Citroen Berligo 20 Hdi Świeci Żółta Kontrolka Silnik
Kontrolka Check Engine – Co Robić? from moto.pl

Citroen berlingo pasek rozrządu citroen berlingo 1.6 hdi skrzynia automat czy jakoś tak. Naładowałem aku prostownikiem na max. Silnik nie ma przyspieszenia etc.

8 Lipiec 2013, 17:13 Lampka Kontrolna.

Żółta kontrolka może pojawić się również w przypadku awarii filtra cząstek stałych lub świec żarowych. A mianowicie silnik stracił na mocy a przy mocniejszym wcisnieciu gazu dymi na czarno ostro i jeszcze tak troszeczkę klekocze jakby zawory. Przy uruchomieniu silnika zapala mi się kontrolka żółta ta co sygnalizuje jakieś tam błędy , dzieje to się w następujący sposób:

Kto Wie Jak Odczytac Kody Błędów Z Berlingo.jak To Zrobic Krok Po Kroku.

Witam mam problem z citroen xsara 2 z 2000r to wersja po lifcie 2.0hdi 90km. Całe szczęście wystarczyło wymienić filtry, a w szczególności. Wykrywanie przyczyn spadku mocy silnika hdi:

Wiem Że Jest Sposób Na Zdiagnozowanie Tego Tylko Nie Wiem Jak To Zrobić A Podłączenie Do Komputera Na Zachodzie.

Wiec co noże byc przyczyna tego? Podczas trasy na autostradzie wyskoczyło awaria silnika i zaczął moc tracić tak wyszło, se musiałem jechać jeszcze kilkanaście km autostrada w niemczech biegi się zmieniały sił samochód nie miał chciałem dowlec się. Podjechałem pod dom, wytaszczyłem kilka rzeczy z bagażnika, wsiadłem do auta i zaraz po ruszeniu ujrzałem następujący komunikat:

Economy Mode, Zaraz Po Nim Engine Fault:

Uruchamiam samochód ( silnik już pracuje) kontrolka zapala się na jakieś czas ( 2sek) po czym gaśnie i zapala się ponownie i tak już świeci do. Kontrolka silnika pojawia się, gdy któryś z czujników wykryje błąd. Citroen c4 hdi 1.6 2005 r.

Nie Dostrzegłem Na Kolejny Dzień Postanowiłem Sprawdzić Jakie Ma Ładowanie.

Darek_k aktywny kamerzysta mechanik mój samochód: Posiadam citroena xsara picasso 2000rok, 2.0hdi, 90km: Repair needed i żółta kontrolka checka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *