New SUV

Citroen C3 Bezpiecznik Odpowiedzalny Za Swiatla Stopu

Citroen C3 Bezpiecznik Odpowiedzalny Za Swiatla Stopu. ( citroen c8 ) skrzynki bezpiecznikow. Numer bezpiecznika zabezpieczane obwody lokalizacja (l = lewa strona i r = prawa strona) prąd bezpiecznika [a] patrz instrukcja.

Citroen C3 Mk1 (2003 - 2009) - Bezpieczniki Schemat - Auto Genius
Citroen C3 Mk1 (2003 – 2009) – Bezpieczniki Schemat – Auto Genius from www.autogenius.info

Żeby przedzwonić przewody polecam się dobrać do kostki w bagażniku (mówię o wersji kombi) po lewej stronie pod tym plastikiem tuż pod szybą boczną. Nie sprawdziłem jeszcze żarówek, ale nie wydaje mi się by była to ich wina, bo całkiem. Trzy tygodnie temu miałem dokładnie takie same komunikaty braking fault, abs, gasły światła na moment, ustawał prędkościomierz.

( Citroen C8 ) Skrzynki Bezpiecznikow.

Citroen c4 grand picasso 2008r. Citroen c2 1.6 vtr automat. Jednak takiej usterki nie jesteśmy w stanie sprawdzić od ręki.

Nasze Instrukcje Krok Po Kroku Pomogą Ci Przeprowadzić Każdą Naprawę Lub Wymienić Dowolną Część W Samochodzie.

Pali bezpiecznik, do którego podpięte są: 3 lipiec 2015, 11:03 brak świateł pozycyjnych i 2x stop. Oto różne opcje dostępne dla ciebie w odniesieniu do lokalizacja bezpieczników światła stopu.

Problem Ze Światłami Stop, A Dokładniej Prawy Stop I W Klapie, Z Tego Co Doszedłem To Prawy I W Klapie Są Połączone, Bezpieczniki Ok, Czujnik Stopu Sprawny.

Światła stop umożliwiają komunikację między pojazdami. 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009. Citroen c4 grand picasso 2008r.

( Citroen C5 ) Trzecie Światło Stop Nie Działa.

Żeby przedzwonić przewody polecam się dobrać do kostki w bagażniku (mówię o wersji kombi) po lewej stronie pod tym plastikiem tuż pod szybą boczną. Ale jest tam, jak sugerują anglicy, wstawiony bezpiecznik 40a odpowiedzialny za klimę. Trzecie światło stop działa bez zarzutu.

Warto Wiedzieć Jakie Typy Żarówek Są Zmontowane W Naszym Aucie.

Jeśli tak było w twoim przypadku, prawdopodobnie przepalił się bezpiecznik. Znajdź bezpieczniki świateł hamowania mojej alfy romeo 159. Czy ten prawy stop ma inne zasilanie, może gdzieś po drodze jest kostka, przydałby się schemat, może ktoś ogarniał.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *