New SUV

Diagnoza Komputerowa Silnika Fiat Punto 1.2 Rumia

Diagnoza Komputerowa Silnika Fiat Punto 1.2 Rumia. Od 60 do 80 zł. Ten interfejs obd wyposażony jest w przełącznik, który zamienia połączenia pinów we wtyczce, dzięki temu można diagnozować różne moduły (silnik, airbag, abs, moduł komfortu).

Marelli Eltronic Rumia
Marelli Eltronic Rumia from eltronic24.pl

, adrian, fiat punto evo, 1.4 8v 77km 2010r Na szczęście nie zawsze kontrolka check engine musi oznaczać poważną awarię. Od 60 do 80 zł.

Tematy O Diagnostyk Silnik Fiat, Problem Z Komputerem Pokładowym Silnika Fiat Uno!, Za Duzo Oleju W Silniku Fiata Stilo, Maluch Z Silnikiem Fiata 127, Silnik Fiat Punto Brak Mocy Dusi Się, Fiat Doblo 1.2 8V Nieprawidlowa Wartosc Podcisnienia

, adrian, fiat punto evo, 1.4 8v 77km 2010r Posiadam fiata punto 1995r, silnik 1,2 na pełnym wtrysku kod z komputera iaw 8f5t. Sprawdź opinie innych kierowców ⇨ wygodnie umów wizytę w sprawdzonym warsztacie ☆ diagnostyka komputerowa silnika fiat w mieście toruń.

Temat W Niedługim Czasie Założę Jest :

Grupa fca (fiat / alfa romeo / lancia)interfejs: Usterka polega na tym, że w czasie jazdy samochodem zaczeło szarpac ale po jakims czasie uspokoiło sie, stanąłem pod sklepem, po 30 minutach odpaliłem ujechałem 1km i zgasło. Interfejs dedykowany jednocześnie dla volkswagena i grupy fiata.

5.7 (27 Opinii) Terminy Aktualizowane Automatycznie.

Od 60 do 80 zł. Przypadek 1, to gdyby nie to,że wymieniałeś świece i przewody to bym powiedział,że na bank przewody wn. Odpal, niech pochodzi z 10 sekund i poogladaj świece.

Cena Usługi Diagnostyka Komputerowa Silnika W Krakowie:

Od 60 do 80 zł. Część z nich ma charakter wyłącznie informacyjny lub ostrzegawczy, a część wskazuje na konkretne usterki. 13) fiat punto ii 2001 1.2 8v silnik chodzi na 2 cylindrach » 14) zawieszające się obroty podczas jazdy » 15) spadek mocy i nie równa praca silnika na postoju.punto 1,2 »

Lista Usterek, A W Zasadzie Cały Zespół Czynników, Który Układa Się W Logiczną Całość:

Kontrolki w aucie informują nas o działaniu najważniejszych układów w samochodzie. Ten interfejs obd wyposażony jest w przełącznik, który zamienia połączenia pinów we wtyczce, dzięki temu można diagnozować różne moduły (silnik, airbag, abs, moduł komfortu). Wymiana uszczelki smoka pompy oleju, wszystko zrobione jak trzeba., łukasz, fiat bravo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *