New SUV

Fiat 126P Jak Zwiększyć Moc

Fiat 126P Jak Zwiększyć Moc. Stopień sprężania do 11,3 tak by osiągnął moc blisko 50 km przy 7000 obr/min. Odnaleziony niedawno w piotrkowie trybunalskim, nowiutki mały fiat z 1979 r.

Polski Fiat 126p 1986 SPRZEDANY Giełda klasyków
Polski Fiat 126p 1986 SPRZEDANY Giełda klasyków from www.gieldaklasykow.pl

Podnosimy moc silnika krok po kroku! W kolorze „yellow bahama” z przebiegiem nieco ponad 100 km zbliżył się na aukcji internetowej do ceny miliarda złotych! Zakres przeróbek silnika ograniczał głównie regulamin niemniej jednak moc silnika i tak wzrosła do około 30 km.

Fiat 126 Potocznie „Maluch” (Wł.

Fiat 126p jest samochodem kultowym. Idea urządzenia to poprawa osiągów naszych samochodu przy jednoczesnym obniżeniu spalania. W 1977 pojawił się także nowy, rajdowy fiat 126p grupy 2.

Stopień Sprężania Do 11,3 Tak By Osiągnął Moc Blisko 50 Km Przy 7000 Obr/Min.

A tak serio to trzeba uważać, bo malucha łatwo zwieśniaczyć tuningiem. Na pewno nieraz widzieliście różne wynalazki na drogach, które nazywane były tuningiem fiata 126 p. Kierowcy wymieniali poszczególne elementy wnętrza, a także dodawali spojlery oraz inne ozdobniki karoserii.

Jak Podnieść Moc W 126P ?

Był to pf 126p 600 r2. Kiedyś jazda nim była koniecznością, dziś jest przyjemnością. Ja nie mam zielonego pojecia jak to zrobić bo nie znam sie zbytnio na tych samochodach a nie dawno kipiłem malucha i jest dla mnie za słaby chciałbym go troche podkręcić tanim kosztem nie pracuje nigdzie bo jeszcze sie ucze i nie mam zbytnio skad brać.

Wkrótce W Sprzedażny Pojawił Się Fiat 126 Bis.

Siema robie gaźnik z przepisu deniora i nie wiem czy potrzeba mi przerabiać dolot.dysza gł. Modyfikacja jaką zrobiłem do tej pory to zmiana zapłonu na elektroniczny jest dużo lepiej niż było ale to wciąż mało czekam na info 😉 pozdro ! Trzeba sie na prawde do tego przyłożyć.

Tutaj Zakres Przeróbek Był Znacznie Szerszy:

Witam serdecznie jak zwiększyć moc silnika w elegancie. Jest to zmodyfikowany motor z vw corrado 1,8 z dodatkową sprężarką mechaniczną (g60). Może włóż drugi do bagażnika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *