New SUV

Fiat 126P Nie Kreci Rozrusznik

Fiat 126P Nie Kreci Rozrusznik. Maluch jak nie odpali na rozrusznik to na popych. Rozpocznij od sprawdzenia napięcia akumulatora.

Polski Fiat 126p 1988 15000 PLN Warszawa Giełda klasyków
Polski Fiat 126p 1988 15000 PLN Warszawa Giełda klasyków from www.gieldaklasykow.pl

Spokojnie kobiecinko,bez stresa prawdopodobnie przerwaniu uległ główny kabel prądowy idący od alternatora do rozrusznika,lub urwała się główna masa silnika.kabel główny idzie pod autem i jest zakończony oczkiem przykręconym do rozrusznika,masa silnika natomiast jest po lewej stronie komory silnika z jednej strony przykręcona do śruby od belki a z drugiej do. Uruchamia rozrusznik i dociska go do koła zamachowego. Mam maluszka, na 99% fla.

Jestem Szczęśliwą Posiadaczką Fiata 126P, Od Kilku Dni Mam Problem Z Rozrusznikiem.

Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki. Samochód odpala z pychu ale chciałabym jeździć nim normalnie. Panowie mam problem z moim rozrusznikiem.wymienilem automat, tulejki i szczotki.gdy rozrusznik jest wyjety z auta i sprawdzam bendix to bije mi do samego konca a gdy zamontuje nie kreci silnikiem tylko wyje tak jakby kola zamachowego.

Grande Punto Przekaznik Rozrusznika , Fiat Punto 1.2 8V Nie Kreci, Punto 2 Nie Kreci Rozrusznik, Bezpiecznik Rozrusznika Opel Vectra C, Opel Astra Rozrusznik Bezpiecznik, Opel Vektra Pojistky, Czy Imobilajzer Odcina Rozrusznik, Bezpiecznik Immobilizera Vectra C, Punto 2 Zwarcie Nie Odpala, Przekaznik Od Rozrusznika Opel Vectra B 2.5 V6.

Podczas odpalania kiedy przekręcam kluczyk to słyszę tylko kliknięcie i nic więcej (wszystkie kontrolki, czyli 2 się świecą). Mam problem w moim maluszku (fiat 126p) który jest na module. Problem jest tego typu ze gdy odpali na ssaniu obroty rosną proporcjonalnie to pociągnietego ssania a gdy już sie rozgrzeje i ssanie wyłącze to silnik trzyma wolne obroty ale.

Witam.mam Problem Z Maluchem,Od Któregoś Dnia Nie Zapalał Na Rozrusznik.

( fiat cinquecento ) rozrusznik nie kreci!?? Akumulator naładowany,światła i wszystkie inne bajery działają,masa sprawdzona,jest ok,bezpieczniki też powinny być dobre,nie przepalone. Przekręcam kluczyk na zapłon i nic nie kręci,tylko stacyjka leciutko przygasa.

Maluch Jak Nie Odpali Na Rozrusznik To Na Popych.

Nieruchomości, motoryzacja, komputery, meble, antyki, telefony, sprzęt sportowy i inne Awaria rozrusznika w fiacie 126p. Jeśli nie to przyczyna moze.

Jakby Co, To Lekko Uderz Czymś W.

Możliwe,że woda jest na dnie zbiornika i zamarzła rurka.miałem tak kiedyś w maluchu.trzeba sprawdzić ,czy pompka podaje paliwo.jeśli nie to wprowadzić do ogrzewanego garażu lub czekać aż się ociepli później wlać jakiś środek wiążący wodę np,denaturat. Odpalany na linkę przy ręcznym (ps. Uruchamia rozrusznik i dociska go do koła zamachowego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *