New SUV

Hak Holowniczy Nissan X-Trial

Hak Holowniczy Nissan X-Trial. Montaż haka holowniczego do auta marki nissan może być wykonany własnoręcznie lub przez mechanika. Hak posiadający europejską homologację, wyprodukowany wg norm dir.

Hak holowniczy Brink Nissan Xtrail T32 2017 Kapitan Hak
Hak holowniczy Brink Nissan Xtrail T32 2017 Kapitan Hak from kapitanhak.pl

Steinhofa dostarczamy szybkim kurierem w 24h. Pasuje również do adblue, pasuje również do pojazdów z systemem smart opener. Soal konsumsi bahan bakarnya pun ternyata selisihnya tidak terlalu jauh.

Hak Posiadający Europejską Homologację, Wyprodukowany Wg Norm Dir.

Z kolei demontowalny hak holowniczy bardzo ułatwi przełączenie się z trybu miejskiego na pozamiejski. Zaletą, ważną przede wszystkim dla profesjonalistów, którzy wykorzystują hak holowniczy w celach zawodowych, jest to, iż końcówka kulowa nie musi. Opatentowany system sprawia, że wypinany pionowo hak holowniczy jest bezpieczny w montażu a także.

Auto Miało Swój Debiut Na Rynku W 2001 Roku.

Auto miało swój debiut na rynku w 2001 roku. W sklepie internetowym dobrehaki.pl znajdziesz hak holowniczy odkręcany autohak v59: Montaż haka holowniczego do auta marki nissan może być wykonany własnoręcznie lub przez mechanika.

Pasuje Również Do Adblue, Pasuje Również Do Pojazdów Z Systemem Smart Opener.

Oferowany przez nas hak holowniczy z powodzeniem możesz wykorzystać na montaż pod uchwyty rowerowe ale też idealnie odegra swoją rolę przy holowaniu przyczepy towarowej lub. Soal konsumsi bahan bakarnya pun ternyata selisihnya tidak terlalu jauh. Nissan pathfinder hak holowniczy (od 2005r.) kula przykręcana.

W Razie Jakichkolwiek Problemów Bezpłatnie Wymienimy Ci Hak Na Nowy;

Zaletą, ważną przede wszystkim dla profesjonalistów, którzy wykorzystują hak holowniczy w celach zawodowych, jest to, iż końcówka kulowa nie musi być. Zachęcamy do korzystania z filtrów (producent, maksymalny uciąg, system kuli), wtedy katalog i cennik haków holowniczych lepiej dopasujesz do potrzeb. Steinhofa dostarczamy szybkim kurierem w 24h.

Lub Od 7 Pln /Mc Oblicz ».

Sprzedający na otomoto od 2019. Samochód został zbudowany na platformie nissana almery. 43,50 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *