New SUV

Hyundai I 30 Kto Produkuje

Hyundai I 30 Kto Produkuje. I30 iii kombi 1.4i cvvt vs. Pri pomalej jazde mimo mesta sa odber ustáli na jednocifernom čís­le.

Hyundai i30 1.6 CRDi 110 KM Comfort test
Hyundai i30 1.6 CRDi 110 KM Comfort test from testysamochodowe.pl

Vo vynovenom interiéri na vás čakajú príťažlivé detaily a vysoko kvalitné materiály. Ak s ním chcete jazdiť po okruhu, čo bez problémov zvláda, odber pokojne aj strojnásobíte. Zadná časť je mimoriadne rafinovaná.

Z Pásov Nošovickej Fabriky Bude Naďalej Zchádzať Kombi Hyundai I30 Cw, Suv Ix35 A Malé Mpv Hyundai Ix20.

Nové farby, možnosti čalúnenia sedadiel a najmodernejšie technológie multimédií. Autopoťahy elegance (šede ) 55 € do obchodu. Prvy nápad bol že je to palivom , ale tankujem vždy len na značkových pumpách a striedam to medzi asi 4 pumpami.

Hyundai I30 Fastback N Priemerne Spotrebúva Približne 10 Litrov 95 Oktánového Benzínu Na 100 Km.

Zadná časť je mimoriadne rafinovaná. I30 iii kombi 1.4i cvvt vs. Avšak, nami testovaný kus mal niečo netradičné, čo síce nie je na prvý pohľad viditeľné, ale pri jazde ihneď citeľné.

Hledám Náhradu Za Svůj Letitý Ford Focus I.

Dizajn exteriéru, ktorý bol vždy silnou stránkou a modelu hyundai i30 zabezpečil viacero významných ocenení, teraz osviežili viaceré uhladené prvky. Hyundai uchvátil automobilový svet a priniesol skvelý hothatch i30 n. To však neznamená, že by robil kompromisy v štýle či v elegancii.

Vo Vynovenom Interiéri Na Vás Čakajú Príťažlivé Detaily A Vysoko Kvalitné Materiály.

Kombi (1,6/74kw), něco nového nebo zánovního, a do hledáčku mi spadlo i i30 kombi. Jelikož najedu jen cca 7 tis. Hyundai i30 je aj po modernizácii pomerne nenápadným, ale pekným autom.

Na Tento Ofenzívny Prejav Sa Dá.

Cenník je prehľadný, výbava zrozumiteľne rozpísaná, nepotrebujete experta, ktorý vám prezradí zákulisné informácie čo si objednať, aby ste čo to mali a kde tu ušetrili. Nový hyundai i30 má dizajn inšpirovaný prírodou model i30 v novej generácii je najnovším výrazom dizajnového étosu ‘fluidic sculpture’ značky hyundai. My sme testovali tú slabšiu verziu motora 1.6 crdi, ktorá je vyladená na 81 kw (110 k).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *