New SUV

Inteligentny Układ Napędu 4X4 Nissan Qashqai

Inteligentny Układ Napędu 4X4 Nissan Qashqai. Rama, na której opieraja się nadwozie, silnik, układ przeniesienia napędu oraz zawieszenie pojazdu. Taki system stosowany jest np.

Nissan Qashqai 2.0 dci REDUKTOR SKRZYNI BIEGÓW 4x4
Nissan Qashqai 2.0 dci REDUKTOR SKRZYNI BIEGÓW 4×4 from archiwum.allegro.pl

To znaczy, że silnik elektryczny nie napędza bezpośrednio auta, ale wspiera w tym celu układ spalinowy. Gdziekolwiek poprowadzi cię twój styl życia. Nic więc dziwnego, że w 2021 roku doczekał się kolejnej, trzeciej już.

Testowany Przez Nas Nissan Qashqai Został Wyposażony W Nową Jednostkę Wysokoprężną 1.7 Dci, Która Pojawiła Się Przy Okazji Zmian Wprowadzonych W 2018 Roku.

Obie są bezawaryjne, przy czym do miasta wystarczy słabsza z nich. Taki system stosowany jest np. Nowości pod maską nissana qashqai.

Inteligentny Asystent Parkowania, Rozpoznawanie Znaków Drogowych, System Kamer 360, Ostrzeżenie.

Jego rozstaw osi to 266,5 cm.bazowa pojemność bagażnika wynosi 479 litrów, a. Korzystając z komputera i specjalnych czujników, ten inteligentny układ mierzy stopień poślizgu kół i natychmiast automatycznie rozkłada napęd, przekazując nawet 50% momentu obrotowego na tylne koła. Układ przeniesienia napędu skrzynia biegów zużycie paliwa (l/100 km)

Stosunkowo Duży Bagażnik Ze Sporą Możliwością.

Testowany pojazd był w wersji wyposażeniowej tekna premium, napędzany silnikiem benzynowym 2.0l o mocy 140 km, z układem przeniesienia napędu 4×4. Skrócona nazwa silnika dci o poj. Korzystając z komputera i specjalnych czujników, ten inteligentny układ mierzy stopień poślizgu kół i natychmiast automatycznie rozkłada napęd, przekazując nawet 50% momentu obrotowego na tylne koła.

Dysponuje On Większą Mocą, Zapewnia Wyraźnie Lepsze Osiągi, Ale Zużywa Trochę Więcej Paliwa.

Silnik ten całkiem przyjemne radzi sobie z napędzaniem ważącego około. Czteronapędowy qashqai, udostępniony nam przez nissana do testu, ważył aż o 126 kg więcej od wersji 4×2, miał jednak oprócz mechanizmów także bogatsze wyposażenie. Na bezkresnych bezdrożach lub w gąszczu miejskich ulic, qashqai z napędem 4×4 maksymalizuje kontrolę trakcji.

Uniwersalność Wersji Qashqai +2 4X4:

Nic więc dziwnego, że w 2021 roku doczekał się kolejnej, trzeciej już. Inteligentny napęd 4×4 na utwardzonej drodze i poza nią system. W jaki sposób działa ten układ i dlaczego warto go mieć?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *