New SUV

Jakie Wersję Kia Proceed Miaja Podwójny Wydech

Jakie Wersję Kia Proceed Miaja Podwójny Wydech. Przebiegi to przewaznie dojazd do pracy 13km i miasto 80%. Nawet jak auto się toczy to słuchać go jak by miał v8 pod maska.

Nowe Kia - 870 Pln, , - Otomoto.pl
Nowe Kia – 870 Pln, , – Otomoto.pl from www.otomoto.pl

Km wyskoczyl komunikat, aby kontynuować jazdę w celu wypalenia gpf. Wysłane z iphone za pomocą tapatalk Przebiegi to przewaznie dojazd do pracy 13km i miasto 80%.

Zostało Optycznie Poszerzone Dzięki Nowemu Zestawowi Zderzaków.

Auto wyposażono w sportowy spojler, dyfuzor oraz podwójny wydech opracowany przez firmę akrapovic. Posiadam wersję activ 1.5 150km i potwierdzam, układ wydechowy buczy podczas spokojnej jazdy. Km wyskoczyl komunikat, aby kontynuować jazdę w celu wypalenia gpf.

Ten To Dopiero Buczy, Nienaturalnym A’la Sportowym Basem.

Jezdzilem dwoma nowymi kia sportage: Kolega ma kia proceed w benzynie. W przedmiotowej kwestii u mnie przy przebiegu ok 13 tys.

Na Dłuższa Metę Musi To Denerwować.

Tam wydech to jakiś żart. I tak jest o niebo lepiej niż w kia proceed gt. 2,0 dohc 16v z manualna skrzynia 5b i aktualnie kupiona juz kia 1,7 crdi 16v tez manual ale 6b.

Nawet Jak Auto Się Toczy To Słuchać Go Jak By Miał V8 Pod Maska.

U mnie to standard ostatnio, bo mam podwójny videorejestrator w trybie parkingowym, a mało jeżdżę. Najświeższe informacje, zdjęcia, video o tylne lampy led; Buczy tam ze na wymioty się zbiera.

Najświeższe Informacje, Zdjęcia, Video O Wydechowy Wykonany;

Sorry ale tu sie nie zgodzę, odbieralismy ze szwagrem tydzien temu nowa kia proceed i jest obowiązkowa wymiana oleju przy 1500km, aby utrzymać gwarancję. Przebiegi to przewaznie dojazd do pracy 13km i miasto 80%. Do tego są dostępne nowe felgi w rozmiarze 17 lub 18 cali oraz nakładki na progi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *