New SUV

Kalibracja Czujnika Kąta Skertu Land Rover

Kalibracja Czujnika Kąta Skertu Land Rover. About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy & safety how youtube works test new features press copyright contact us creators. Świeci się kontrolka eps i esp a komputer nie widzi w ogóle.

RS900 PRO AUTOxSCAN
RS900 PRO AUTOxSCAN from autoxscan.pl

Ten błąd mówi właśnie o braku adaptacji czujnika kąta skrętu, musisz podjechać do kogoś kto będzie miał czym to zrobić jeśli nie jesteś w stanie ogarnąć swoim kablem. Chociaż to specyfika pojazdów określa to, gdzie się znajduje. Witam nie mogę sobie poradzić z czujnikiem kąta skrętu kierownicy.

Probowalem Kalibrowac W Astrze H Czujik Kata Skretu, Ryzowy Opcom, Bosch, Autocom Nie Puszczal Nawet Po Wpisaniu Oplowskiego Kodu.

Na desce świecą się kontrolki kierownicy i trakcji, których nie idzie wykasować. Ilość pojazdów z układami, których te procedury dotyczą, będzie rosnąć. Zdjęta została taśma od airbagu i włożona z powrotem.co się okazało?zaczęła palić się kontrolka od esp.

Ale Do Końca Nie Wiem Jak.

Czujnik kąta skrętu land rover sro105060. About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy & safety how youtube works test new features press copyright contact us creators. Zacząłem czytać na forum i dowiedziałem się, że odpowiedzialny jest za to czujnik kąta skrętu kierownicy g85.

Czujnik Kąta Skrętu Kierownicy Nazywany Czujnikiem Momentu Obrotowego.

Koledzy mam pewien problem, który dotyczy czujnika kąta skrętu. Co ciekawego dodam jeszcze, że pod komputerem gdzy kręcę kierownicą to jest informacja, że kręci się w prawo albo w lewo czyli jakiś odczyt jest tak samo jak silnik chodzi i przy maksymalnych skrętach kierownicy auto reaguje usztywniając. Maj 24, 2010, 18:38:24 ».

Zobacz Czujniki Kąta Skrętu W Układ Kierowniczy Z Kategorii Części Samochodowe Na Allegro.pl.

U mnie skończyło się gwarancyjną (chociaż przegapiłem ostatni przegląd) wymianą całej kolumny kierownicy. Komputer pokazuje błąd tego czujnika oraz wykazuje, że źle mierzy kąty. Witam mam problem z czujnikiem kąta skrętu kierownicy.

Najlepsze Oferty W Atrakcyjnej Cenie.

Dzięki tej informacji poprawnie może funkcjonować m.in. Przez kris13 » 23 lip 2017 13:30. Chociaż to specyfika pojazdów określa to, gdzie się znajduje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *