New SUV

Mercedes C Klasa 180 Automat

Mercedes C Klasa 180 Automat. Registriran do 04 / 2022 prijeđeni kilometri 179000 km motor benzin snaga motora 115 kw radni obujam 1.796 cm3 mjenjač automatski potrošnja goriva 7.5 l/100km prosječna emisija co2. Kompletno svi delovi za mercedes c klasu w204 facelift od 2011 do 2014god.

MercedesBenz Cklasa 180 CDI 2013., SAVRŠENO STANJE, 2013
MercedesBenz Cklasa 180 CDI 2013., SAVRŠENO STANJE, 2013 from www.njuskalo.hr

200 compressor.automat.jauna apskata.info pa felefunu автомобиль в от. Registriran do 04 / 2022 prijeđeni kilometri 179000 km motor benzin snaga motora 115 kw radni obujam 1.796 cm3 mjenjač automatski potrošnja goriva 7.5 l/100km prosječna emisija co2. Sve vrste motora, menjača, karoserijskih delova, svetlosnih grupa.

Prijeđeni Kilometri 220000 Km Motor Diesel Snaga Motora 88 Kw Radni Obujam 2.149 Cm3 Mjenjač Automatski Stanje Rabljeno

Find the car of your dreams. Prijeđeni kilometri 333600 km motor benzin snaga motora 100 kw radni obujam 1.997 cm3 mjenjač automatski stanje rabljeno The c 180 cgi blueefficiency, c 200 cgi blueefficiency, c 220 cdi blueefficiency and the c 250 cdi 4matic blueefficiency were added to the range in 2010, with the c 250 cdi 4matic blueefficiency and the c 220 cdi blueefficiency being available in autumn 2010.

All Of The 4 Models Include The Choice Of Saloon Or Estate Bodystyles.

Dvozonska klima, navigacija, kozni volan, komande na volanu, tempomat, alu feluge, dnevna led svijetla, maglo farovi, senzor svijetala, auto hold i jos dosta toga. 200 compressor.automat.jauna apskata.info pa felefunu автомобиль в от. C klasa w202/w203/w204 kupe,limuzina i karavan verzija od 1995 do 2014god.

Tiek Pārdots B 180 Klases Mercedes Ar 109 Zs Jaudu, Automātisko Ātrumkārbu, B180:

Registriran do 04 / 2022 prijeđeni kilometri 179000 km motor benzin snaga motora 115 kw radni obujam 1.796 cm3 mjenjač automatski potrošnja goriva 7.5 l/100km prosječna emisija co2. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes c 180 kompresor,kategori makina,ose vendndodhje,merrjep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. A klasa w163/w164 3 i 5 vrata od 1997 do 2012god.

200 Compressor.automat.jauna Apskata.info Pa Felefunu Автомобиль В От.

Shitet c klase 180 kompresor automat , i ardhur nga gjermania , shum i paster si nga mbrenda dhe jashte. Cena car lease polska 156 000 pln brutto. 12 mercedes c klase used on the parking, the web’s fastest search for used cars.

Prva Registracija U Rh 2016.

Mund ta kontrolloni ku te doni ‼ cmimi: C 160, c 180, c 200…. Auto servis i polovni delovi za sve modele mercedesa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *