New SUV

Podłączenie Anteny Gps Porsche Macan

Podłączenie Anteny Gps Porsche Macan. Adaptéry umožňující rozšíření originálního autorádia porsche o apple carplay a android auto. Integrala cilindree 1986 cc putere:252 cp.

8.4" Android Car Stereo Radio Audio DVD GPS Navigation
8.4" Android Car Stereo Radio Audio DVD GPS Navigation from www.canavie.com

The production and supply of porsche classic genuine parts enables us to make a vital contribution to this. Zařízení je určeno výhradně pro odbornou montáž autorizovaným servisem nebo vyškolenou montážní dílnou! Dvr kamera porsche 911, cayenne, macan, panamera.

For Porsche 911 Cayenne Macan Gps Navigation System Antenna Assembly Oes (Fits:.

Acoperis panoramic, scaune comfort reglabile pe 14 directii, incalzire scaune, evacuari sport, roti negre 19 turbo Redukční rámečky pro vozy porsche najdete u nás na 2din.cz, které budete potřebovat k instalaci nového autorádia, které si také můžete pořídit u nás. So that every porsche is still a porsche.

Integrala Cilindree 1986 Cc Putere:252 Cp.

Zásuvka anténní antény je kompatibilní s 90% porsche macan, v každém případě budete potřebovat adaptér. Get the best deals on antennas for porsche cayenne when you shop the largest online selection at ebay.com. What is a gps antenna?

Díky Těmto Adaptérům Je Možné Plnohodnotně Využívat Aplikační Rozhraní Včetně Plného Ovládání Přímo Na Originálním Autorádiu.

Modul pre vozidlá porsche cayenne ii, boxster, cayman, macan, panamera, 911 (pcm 4.0), umožňuje pripojiť prednú a zadnú neoriginálnu parkovaciu kameru, pričom obraz sa zobrazí na originálnom displeji rádia (kompatibilnom). Obsahuje tiež hdmi vstup, po pripojení mobilného telefónu zrkadlí jeho displej na obrazovke originálneho rádia. Sistemul multimedia are ecran tactil urias de.

Zařízení Je Určeno Výhradně Pro Odbornou Montáž Autorizovaným Servisem Nebo Vyškolenou Montážní Dílnou!

P řipojuje se na konektory u monitoru v palubn í desce (4pin lvds konektor). Dotari panoramic bixenon bancheta incalzita connect plus 19″ memorii tara provenienta: Určeno tak é pro vozy porsche se syst é mem pcm 4.0.

Get Siriusxm™ Radio In Your Porsche And Use The Factory Installed Stereo And Controls To Listen To Music, Change Channels, And Browse Categories.

Modul disponuje t řemi vstupy pro kompozitn í video signál v četně zpětn é kamery. Pokud vám gps vašeho porsche cayenne dává špatné informace a má tendenci se ztratit nebo chybně uvést, je velmi pravděpodobné, že máte problém s mapováním, silniční síť se ve skutečnosti pravidelně mění a je možné, že vaše kartografie není aktuální. If you are looking to sse the factory installed radio in your porsche vehicle to get siriusxm™ radio service then this is the kit for you.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *