New SUV

Strażak Sam Zabawki Pojazd Jeep

Strażak Sam Zabawki Pojazd Jeep

Strażak Sam Zabawki Pojazd Jeep. Strażak sam jeep policyjny figurka malcolma + akc. Polecamy simba strażak sam wóz strażacki jupiter 2.0 światło i dźwięk (109251036), simba

Strażak Sam Zabawki Pojazd Jeep
Strażak Sam POJAZD Jeep AUTO JEŹDZI OTWIERANE DRZWI from www.humbi.pl

Wóz wyposażony w efekty świetlne pojazd wyposażony w ruchome i odczepiane kółka, otwierające się drzwi, i rozwijaną linę w zestawie z figurką strażaka sama Zestaw strażak sam jeep ratunkowy z figurką sama to komplet dla wielbicieli bajki o dzielnym strażaku samie.samochód terenowy pomaga samowi prowadzić akcje ratownicze. Zestaw zawiera policyjnego jeepa, który posiada otwierane drzwi oraz bagażnik, do którego można włożyć mniejsze akcesoria z zestawu.

Użyj Przycisku Znajdującego Się Obok Drzwi, By Zapalić Światła Oraz Reflektory.

Lego duplo, fireman sam, bruder & paw patrol toy vehicles for kids. Zestaw strażak sam pojazdy figurki helikopter jupiter quad jeep. Zestaw zawiera policyjnego jeepa, który posiada otwierane drzwi oraz bagażnik, do którego można włożyć mniejsze akcesoria z zestawu.

Zabawki Z Popularnego Serialu Dla Dzieci Strażak Sam To Doskonała Propozycja Dla Naszych Małych Bohaterów.

Umieść figurkę bohatera wewnątrz jeepa i ruszaj na pomoc! Jednak czasem zdarzają się kłopoty, które dzielny strażak stara się rozwiązać. Pojazd z figurką malcoma bohatera z najnowszej 12 serii animacji o dzielnym strażaku zachwyci dzieci!

W Sklepie Znajdują Się Figurki Dzielnego Strażaka Sama I Jego Przyjaciół, A Także Słynny Wóz Strażacki Jupiter.

Jupiter z funkcjami światła oraz dźwięku, ma. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!

Strażak Sam Jeep Policyjny Figurka Malcolma + Akc.

Zestaw zawiera 3 figurki z najnowszej 12. Auta i inne pojazdy do zabawy od komputronik. Każdy chłopiec marzy o byciu strażakiem.

Wyposażono Go W Sygnalizację Świetlną (Po Naciśnięciu Guziczka, Włączają Się Reflektory), Otwierane Drzwi, Wyciągarkę Umieszczoną Z Przodu Pojazdu, Hak Holowniczy, Bagażnik Na Dachu I Uchwyt Na.

Ocena 5 / 5 899 opinii. 2 baterie 1.5 v aaa/r03 (dołączone) długość pojazdu: Ten starannie wykonany samochód uczyni dziecięcą rozrywkę znacznie ciekawszą, a strażak w żółtym stroju i pomarańczowym kasku wzbogaci każdą kolekcję figurek z tej serii!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *