New SUV

Szyba Przednia Podgrzewana Ford Focus Mk3

Szyba Przednia Podgrzewana Ford Focus Mk3. Przednia szyba jest chyba rozwiązana tak samo jak w focus mk3. Oryginalnie samochód nie był wyposażony w ogrzewaną przednią szybę, jednak z związku koniecznością jej wymiany, szarpnąłem się na wersję ogrzewaną.

SZYBA PRZEDNIA CZOŁOWA PODGRZEWANA FOCUS MK1 7136385862
SZYBA PRZEDNIA CZOŁOWA PODGRZEWANA FOCUS MK1 7136385862 from archiwum.allegro.pl

Gdy kupujesz od super sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji. Ford focus podgrzewana przednia szyba.

Samochody Osobowe » Ford 23 500 Zł.

Podgrzewana przednia szyba ma jednak mankamenty. Ford focus podgrzewana przednia szyba. Zamiennik podgrzewanej szyby do focusa ii kosztuje ok.

Posiadam Forda Focusa Mk2 Z 2005 Roku, 2.0 Tdci.

By dalej dodawać kolejne wyszukiwania usuń coś z listy obserwowanych wyszukiwań. Zwykle jest ona dwukrotnie droższa od zwykłego odpowiednika. Szyba przednia ford focus c.

Części Samochodowe » Osobowe 290 Zł.

Ford focus iii 3 mk3 szyba przednia sensor grzana. Przednia szyba jest chyba rozwiązana tak samo jak w focus mk3. Zmieniona zostala w porzadnej lakierniwiec mam pewnosc dobrego montazu.zreszta sprawdzilem towszystko dobrze podpiete.

Możesz Obserwować Tylko 300 Wyszukiwań Jednocześnie.

Szyba przednia grzana z sensorem 2015 focus mk3. 15,00 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie. Witam ford focus fl2004r problem polega na tymze zmienilem szybe zwykla na podgrzewana ze wzgledu na koscktora zauwazylem pod podszybiem.

Ford Focus Iii Mk3 Listwa Szyby Przedniej Lewa.

Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji. Oryginalnie samochód nie był wyposażony w ogrzewaną przednią szybę, jednak z związku koniecznością jej wymiany, szarpnąłem się na wersję ogrzewaną. Eurocode marka model rok produkcji rodzaj szyby;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *