New SUV

Volkswagen Golf Iv Kasowanie Serwisu

Volkswagen Golf Iv Kasowanie Serwisu. Vw golf iv service and repair manual onlineathens.com Oil reset, vw polo service reset, you can make home.

VW Golf TDI Mk 4 130 hp in Langport, Somerset Gumtree
VW Golf TDI Mk 4 130 hp in Langport, Somerset Gumtree from www.gumtree.com

Nacisnąć i przytrzymać przycisk x, 3. Nacisnąć i przytrzymać przycisk x, 3. Jun 26, 2015 · kasowanie inspekcji vw golf iv oil service indicator light reset.

Opis Kontrolek W Zegarach :

Kasowanie komunikatu service w golfie iv. Ciśnienie w oponach samochodu vw golf należy utrzymywać na poziomie zalecanym przez jego producenta. Nacisnąć i przytrzymać przycisk x, 3.

W Polu Wyświetlacza Licznika Kilometrów Pojawiają Się Litery “Oel”.

This is how you reset the oil and inspection service on a vw polo. W dniu 11.05.2019 r.byłem w stacji obsługi na badaniu technicznym auta volkswagen golt iv.serwis olejowy nie był wykonany ponieważ przebieg auta był niski a poprzedni przegląd olejowy był wykonany rok wcześniej czyli w 2018 r a więc nie było takiej konieczności.tymczasem kilka dni. W polu wyświetlacza licznika kilometrów pojawia się słowo service now, 5.

It Can Quickly And Easily Rest The Light.

Wiec jesli ktoś może mi pomćc to wielkie dzieki z góry. Odpowiednie wartości są umieszczone na naklejce, którą można znaleźć na klapce od wlewu paliwa, na słupku lub wewnętrznej stronie drzwi, w instrukcji obsługi samochodu vw golf oraz naszej tabeli ciśnień. Vw golf od 2000 y przycisk lewy x przycisk prawy kasowanie inspekcji serwisowych odbywa się następująco:

Vw Golf Od 2000 Y Przycisk Lewy X Przycisk Prawy Kasowanie Inspekcji Serwisowych Odbywa Się Następująco:

Kasowanie inspekcji w vw t5 2.5 tdi. Vw golf 6 ,2009 rok benzyna 1.4 tsi (125km). Przycisnąć i przytrzymać przycisk x 3.

Świeci Mi Sie Kontrolka Servis.

Jest podobno jakaś kombinacja, dzięki której nie trzeba korzystać z autoryzowanego serwisu. Wcisnąć i przytrzymać przycisk [a]. Włączyć zapłon, 4.golf iv serwis oil jak to skasowac nie podpinajac kompa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *