New SUV

Wiazka Haka Chevrolet Captiva 2013

Wiazka Haka Chevrolet Captiva 2013

Wiazka Haka Chevrolet Captiva 2013. Szybkie wyszukiwanie części zamiennych chevrolet captiva inna wiązka przewodów / kabli, łatwe zamawianie i szybka dostawa w całej europie! Podcięcia zderzaka co jest częste w przypadku nowych samochodów, podcięcie jest zazwyczaj niewidoczne).

Wiazka Haka Chevrolet Captiva 2013
Galería de Fotos Chevrolet Captiva Suv Todocamino 2013 from motorgiga.com

Stan nowy producent steinhof uciąg 2000 kg wiązka w zestawie 7 pin. Dzięki niej mamy pewność, że w razie potrzeby wszystkie systemy bezpieczeństwa zadziałają prawidłowo. W tej kategorii znajdziesz więcej części chevrolet captiva wiązka przewodów czujnika parkowania pdc.

Hak Holowniczy Wypinany Pionowo A40V.

Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Zobacz inne haki holownicze, najtańsze i najlepsze oferty. Podcięcia zderzaka co jest częste w przypadku nowych samochodów, podcięcie jest zazwyczaj niewidoczne).

Wiązka Elektryczna Dedykowana 13 Pin Do Land Rover Range Rover Sport L494 Od 08/2013.

Dzięki niej mamy pewność, że w razie potrzeby wszystkie systemy bezpieczeństwa zadziałają prawidłowo. Korpusu oraz kuli, które można łatwo zamontować i zdemontować za pomocą klucza oraz dwóch śrub przykręcanych z boku do uchwytu. W nowych modelach chevrolet captiva z systemem wspomagania bezpieczeństwa podczas jazdy (abs, esp, fabryczne czujniki parkowania, itp.) należy stosować dedykowaną wiązkę elektryczną haka jeager 21500566.

Nacisk Na Kulę Aż 80 Kg !!!

Części używane do chevrolet captiva inna wiązka przewodów / kabli online☑️! W celu użycia haka holowniczego drążek kulowy wprowadzany jest od dołu (pionowo) w rurę mocującą. Wiązka elektryczna dedykowana 13 pin do chevrolet captiva i od 05/2006.

Zobacz Opis Interesującej Cię Części.

Dedykowana wiązka chevrolet captiva rocznik od 05/2013 (ze złączem) [7 pin] W komplecie otrzymacie państwo : We would like to show you a description here but the site won’t allow us.

Lider Na Świecie W Produkcji Haków Holowniczych Firma Westfalia Wytwarza Hak A40V Idealnie Dopasowany Do Twojego Modelu Samochodu Chevrolet Captiva, Produkowany Od 2006 Do 2015 R.opatentowany System Sprawia, Że Wypinany W Pionie Hak Holowniczy Jest Bezpieczny W Montażu A Także W Użyciu.

Hak jest dedykowany do tego samochodu. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! W tej kategorii znajdziesz więcej części chevrolet captiva wiązka przewodów czujnika parkowania pdc.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *