New SUV

Wymiana Rezystora Dmuchawy Ford Focus Mk1

Wymiana Rezystora Dmuchawy Ford Focus Mk1. Ford focus iii brak 1 2 3 biegu dmuchawy (rezysotr dmuchawy sprawny) witam poddaje się. Wentylator od nawiewu nie działa na żadnym biegu.

[MK1] Wymiana chłodnicy klimatyzacji, napełnienie
[MK1] Wymiana chłodnicy klimatyzacji, napełnienie from www.focusklubpolska.pl

Jeżeli w fordzie focusie pierwszej generacji działa jedynie 4 bieg dmuchawy, a przy pierwszych trzech biegach wentylator się nie kręci, należy wymienić bezpiecznik termiczny. Zacznę jak wielu forumowiczów nie działa 123 bieg dmuchawy w fordzie focus mk1 1999 1.8 tddi. Wymontowałem rezystor dmuchawy zmieniłem wyłącznik termiczny na nowy.

Wentylator Od Nawiewu Nie Działa Na Żadnym Biegu.

Focus mk1 wentylator dmuchawa nawiewu 1s7h18456ad. Nadal działa tylko 4 bieg. Wiązka rezystora dmuchawy ford focus mk1 1.6 98ag.

Jeżeli W Fordzie Focusie Pierwszej Generacji Działa Jedynie 4 Bieg Dmuchawy, A Przy Pierwszych Trzech Biegach Wentylator Się Nie Kręci, Należy Wymienić Bezpiecznik Termiczny.forum Forda | Ford Focus | Całkiem Niedziała Nawiew.

Rezystor wentylatora chłodnicy mondeo mk1 mk2 mk3 focus mk1 6878445 w kategorii ogólna. Stan używany producent części ford (oryginalne oe) 53, 00 z. Nadal działa tylko 4 bieg.

Ford Focus Mk1 Niedziałający Nawiew I Klimatyzacja.

Wentylator od nawiewu nie działa na żadnym biegu. Które następnie możesz wymienić na inne produkty dostępne w sklepie lub otrzymać stały rabat. Ford focus iii brak 1 2 3 biegu dmuchawy (rezysotr dmuchawy sprawny) witam poddaje się.

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

Wymontowałem rezystor dmuchawy zmieniłem wyłącznik termiczny na nowy. Zacznę jak wielu forumowiczów nie działa 123 bieg dmuchawy w fordzie focus mk1 1999 1.8 tddi. To tak jak wyżej opisałem, wyjmij wtyczkę od silniczka, załóż dobry bezpiecznik i wtedy spróbuj przekręcić na zapłon kluczyk oraz ustawić pokrętło na max dmuchawy, jak tutaj bezpiecznik nie przepali się, to przyczyna jest uszkodzony silniczek.

Jeżeli W Fordzie Focusie Pierwszej Generacji Działa Jedynie 4 Bieg Dmuchawy, A Przy Pierwszych Trzech Biegach Wentylator Się Nie Kręci, Należy Wymienić Bezpiecznik Termiczny.

W modelu mk5 stosowany był przez ostatnie dwa lata produkcji, sprawdził się bardzo dobre, przez co był również wykorzystywany przez kolejne 13 lat. Lokalizacja i wymiana rezystora dmuchawy. Do sprawdzenia przekaźnik w skrzynce pod maską silnika, w układzie jest też drugi przekaźnik pracy wentylatora chłodnicy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *